вторник, 10 декабря 2013 г.

День прав людини

   Генеральною Асамблею ООН 10-го грудня 1948-го року була прийнята Загальна декларація прав людини. Пізніше, в 1950-му році всім зацікавленим державам і організаціям було запропоновано відзначати цю дату як всесвітній День прав людини.
У цей День ми приєднуємося до цієї ініціативи і бажаємо всім нам розуму і мудрості. Нехай наші права і свободи починаються з нашого дотримання їх по відношенню до наших ближніх! Слідуючи принципам поваги та активної громадянської позиції ми будуємо майбутнє не тільки для нас самих, але і для наших нащадків!
                  
04-12-13    ВІТАЄМО!!!

Відкриття сучасної бібліотеки


   Нещодавно бібліотека ім. Гагаріна отримала сучасні комп’ютери з підключенням до мережі Інтернет. 
   Урочисте відкриття комп’ютерного залу із розрізанням червоної стрічки відбулося 4 грудня 2013 року. На відкритті були присутні голова Комунарської РДА, депутати, учні ЗОШ№ 38 та №23 зі своїми класними керівниками. У цей урочистий день вони привітали працівників бібліотеки теплими словами подяки, співом та танцями.
   У бібліотеці ім. Гагаріна працюють привітні та кваліфіковані бібліотекарі, які завжди допоможуть у виборі літератури. А зараз є чудова можливість черпати додаткові знання із сучасною комп’ютерною технікою завдяки програмі «Бібліоміст». Підготувати та роздрукувати реферат, зробити презентацію за допомогою слайдів. За все це, ми вдячні Вам, бібліотекарі!

Автор: Тістол Ліля, учениця 6-А класу

Комментариев нет:

Отправить комментарий